Płytki ceramiczne Radom


Łazienkowe płytki ceramiczne dostępne w ofercie salonu łazienek Bazar z miasta Radom, łączą w sobie oryginalny design i najwyższą jakość. Płytki te są odporne na wysoki poziom wilgoci, na działanie środków czystości i na ścieranie, zachowując doskonały wygląd na długie lata. Płytki łazienkowe to najlepsze rozwiązanie do każdego typu łazienki, zapewniające funkcjonalność, łatwe zachowanie czystości i higieny, a także estetycznego wyglądu.

Piękne płytki ceramiczne mają także decydujący wpływ na styl przestrzeni. W zależności od wybranej kolorystyki, wzorów i sposobów wykończenia powierzchni płytek, można osiągnąć różne efekty wizualne. I dlatego prezentujemy płytki ceramiczne pasujące do różnych aranżacji, a więc do małych i dużych przestrzeni, do łazienek w stylu skandynawskim, nowoczesnym, industrialnym, rustykalnym, włoskim, vintage i dziesiątek innych.

W naszym salonie można znaleźć różnorodne kolekcje płytek, które łączą w sobie kilka rodzajów doskonale komponujących się ze sobą płytek w tym samym stylu. Dzięki temu płytki ceramiczne pozwalają tworzyć różne aranżacje przestrzeni. Nasza oferta z pewnością nie zawiedzie ani tych, którzy szukają płytek imitujących naturalne surowce, ani miłośników mozaik, geometrycznych lub abstrakcyjnych wzorów czy też motywów roślinnych, jak i tradycjonalistów wybierających klasyczne, jednokolorowe płytki łazienkowe.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do prowadzonego przez nas punktu sprzedaży zlokalizowanego w mieście Radom, w którym można obejrzeć oferowane przez nas produkty, między innymi w formie przykładowych, kompletnych aranżacji. Zachęcamy też do skorzystania z pomocy naszych doświadczonych pracowników, w tym do konsultacji z projektantem wnętrz, który pomoże skomponować wymarzony projekt. Wszystko to czeka w salonie łazienek Bazar Radom!
płytki ceramiczne atlas concorde
Producent
ATLAS CONCORDE
WŁOCHY
Ceramica Końskie
Producent
CERAMICA KOŃSKIE
Ceramika Gres
Producent
CERAMIKA GRES
Imola Włochy
Producent
IMOLA
WŁOCHY
Korzilius
Producent
KORZILIUS
Life Ceramica
Producent
LIFE CERAMICA
WŁOCHY
Nowa Gala
Producent
NOWA GALA
Paradyż
Producent
PARADYŻ
Rako
Producent
RAKO
CZECHY
Realonda
Producent
REALONDA
HISZPANIA
Sant Agostino
Producent
SANT AGOSTINO
WŁOCHY
Savoia
Producent
SAVOIA
WŁOCHY
Tubądzin
Producent
TUBĄDZIN
Płytki Gresmanc
Producent
GRESMANC
HISZPANIA
Dunin
Producent
DUNIN
płytki ceramiczne DOMINO CERAMICA
Producent
DOMINO CERAMICA
Płytki ceramiczne Aparci
Producent
APARICI
HISZPANIA
King Klinkier
Producent
KING KLINKIER
PRZYSUCHA
Ceramica Color
Producent
CERAMICA COLOR